Služby

K dispozícii je hlavná budova - penzión a 4 chaty. Penzión má kapacitu  31 miest na dvoch podkrovných poschodiach. 

Kapacita je rozdelená do 9 izieb od 2 postelových až po 5 postelovú izbu, ktorá má 2 miestnosti.

Jedna izba je s manželskou posteľou a druhá izba má  3 postele. Izba má vlastné sociálne zariadenie.

Izby č. 1,6,7,9 majú 4 lôžka

Izba č. 2 má 5 lôžok

Izba č. 3,8 má 3 lôžka

Izba č. 4,5 má 2 lôžka

4 chaty sú súčasťou rekreačného areálu. 

Chatka č. 1 je prerobená, má 8 miest, vlastnú kuchynku s vybavením sporák, hladnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica.  Chatka má vlastný krb čo umocní príjemné chvíľe strávené u nás. Chatka je vhodná na týždenný oddych pre 2 rodinky s detmi s možnosťou vlastnej stravy, alebo využijete naše služby.

Chatky 2,3,4 čakajú na rekonštrukciu.

 V jednej chate je 11 miest v štyroch izbách. Dve sú na prízemí a dve v podkroví. Na prízemí je jedna z izieb prechodová. Každá chata má vlastné WC, sprchu a príručnú kuchynku.

 

 V letnom období je  možnosť posedieť si  v chladnom prostredí našej  vinárničky.

 V penzióne zabezpečujeme stravu s možnosťou polpenzie a plnej penzie pre všetkých ubytovaných. V prípade celodenného výletu Vám pripravíme suchý obed

podľa požiadavky, buď veľkú bagetu z pekárne Kremnica, alebo obložený chlebík, ovocie, napolitánku, vodu sirupovú, alebo čaj do vlastných fliaš.

 

V blízkosti rekreačného zariadenia je nádherný gotický kostol z obdobia stredoveku. Pre kresťanské skupiny je možnosť jeho využitia.

 

wifi - od augusta 2013 sme zriadili  internetovú službu wifi, ktorú môžu na požiadanie využívať návštevníci nášho zariadenia.


 

Ubytovanie a stravovanie

V našom zariadení ponúkame ubytovanie a celodenné stravovanie, či príjemné posedenie v našej vinárničke.

Parkovanie a prevoz osôb 

Súčasťou areálu je parkovisko, ktoré je k dispozícii pre ubytovaných hostí. V prípade záujmu je možné na základe dohody zabezpečiť na prevoz pre väčšie skupiny autobus.